Noteikumi

Mājas lapas COE.LV izmantošanas un lietošanas noteikumi

1. Mājas lapā ievietotajai informācijai ir informatīvas raksturs un COE.LV neuzņemas atbildību par sekām, kas varētu rasties no šeit ievietotās informācijas izmantošanas.  Informācija nevar tikt uzskatīta par piedāvājumu pirkt, pārdot vai iegūt COE.LV pakalpojumus.
2. COE.LV var būt sastopamas saites uz citām tīmekļa vietnēm, to produktiem vai pakalpojumiem, taču COE.LV neuzņemas atbildību par sekām, kas varētu rasties no trešo pušu vietņu un to satura izmantošanas. Iesakam pirms to izmantošanas iepazīties ar šo vietņu privātuma politiku un izmantošanas noteikumiem. Tas ir svarīgi gan reizēs, kad tiek apmeklēta valsts iestāžu, banku, uzņēmumu un individuālu lietotāju veidoti resursi.
3. COE.LV saturs un struktūra ir aizsargāti saskaņā ar LR likumdošanu un tos nedrīkst kopēt, atdarināt ne pilnīgi, ne daļēji bez COE.LV rakstiskas atļaujas.
4. COE.LV uzskata, ka tīmekļa vietnē nav iemetinājušās ļaundabīgas programmas, vīrusi vai kļūdas, kas var ietekmēt jūsu datora vai informācijas sistēmu drošību, taču mēs nevaram garantēt 100% drošību. Mēs neuzņemamies nekādu atbildību par jebkādiem zaudējumiem vai sekām, kas var rasties no COE.LV izmantošanas.
5. COE.LV publicētās informācijas autors ir COE.LV kolektīvs, kas patur autortiesības uz šeit ievietoto informāciju, ja vien nav norādīts savādāk.
6. Apmeklējot šo vietni, jūs drīkstat aplūkot tās saturu, kā arī to izdrukāt personiskām, nekomerciālām vajadzībām bez maksas. Tas nozīmē, ka tās lietošanai jums nav vajadzīgi krediti, kas vairs nav pašsaprotami mūsdienu pasaulē, kur nauda daudziem kļuvusi par galveno vērtību. Informācijas izmantošana akadēmiskiem nolūkiem atļauta tikai ar COE.LV rakstisku atļauju.
7. Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums, izmantojot sadaļā kontakti pieejamo kontaktformu.
 
 
 
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *