Privātums

COE.LV Privātuma politika jūsu datu aizsardzībai

1. COE.LV augsti vērtē jūsu privātumu un privāto datu aizsardzību. Turpinājumā jūs variet iepazīties ar personīgās informācijas apstrādāšanas pamatprincipiem. 
2. Lai uzlabotu vietnes darbību, mēs ievācam informāciju par savu lietotāju paradumiem un uzvedību, t.sk. pārlūka veids, atsauces uz lapu, izmantoto operatīvo sistēmu, datumu, kad apmeklējums veikts, apmeklētās lapas un rakstus. Informācija tiek ievākta izmantojot sīkus teksta failus “cookies”, kas tiek ievietoti jūsu datorā ik reizi, kad apmeklējat kādu mājas lapu.
3. COE.LV nekad neizmanto un neļaus trešajām pusēm izmantot iegūto informāciju, lai iegūtu privāto informāciju par coe.lv apmekletājiem. Tomēr jums ir jāņem vērā, ka internets nav anonīms un pēc tiesībsargājošo iestāžu motivēta pieprasījuma šādu informāciju var sniegt hostinga nodrošināšanas uzņēmums. Tas attiecas uz pilnīgi visām interneta mājas lapām.
4.  COE.LV pmatinformācija var tikt izmantota bez reģistrācijas, taču mēs paturam tiesības attīstīt jaunus pakalpojumus – blogus, ziņojuma dēļus, forumus, kas var būt pieejami tikai ar reģistrāciju. Ja jūs rakstiet komentārus, vai kļūstiet par autoru coe.lv, tad jūsu publicētā informācija būs pieejama plašam lietotāju lokam.
5. COE.LV var saturēt saites uz citām vietnēm, taču mēs neuzņemamies atbildību par trešo pušu vietņu privātuma politiku. Šo mājas lapu apmeklēšana ir katra lietotāja personīga atbildība.
6. Mēs darām visu iespējamo, lai aizsargātu jūsu privātuma informāciju un labprātīgi neizpaudīsim to trešajām pusēm, taču nevaram garantēt absolūtu drošību jūsu privātuma informācijai.
7. COE.LV patur tiesības veikt izmaiņas privātuma politikā un tās uzskatāmas par spēkā esošām no to publicēšanas brīža. Vietnes apmeklētāji ir atbildīgi par privātuma politikas pārlasīšanu un iepazīšanos ar izmaiņām.
8.Ja nevēlaties dalīties ar savu privātuma informāciju, jūs variet bloķēt sīkdatņu apmaiņu. Vairāk par šo iespēju jūs variet uzzināt, ierakstot kādā no interneta meklētājiem vārdu “cookies”.
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *